Kontrola pracowniczych zwolnień lekarskich

Home / Usługi / Kontrola pracowniczych zwolnień lekarskich

Elektroniczne zaświadczenia lekarskie

Każdy pracodawca zmaga się z problemem zwolnień lekarskich. W każdej firmie zwolnienia lekarskie mogą skutecznie zdezorganizować pracę całej firmy lub działu. Niezasadne zwolnienia lekarskie mogą być źródłem wielu nieporozumień, strat finansowych lub wizerunkowych w firmie.

Oferujemy Państwu usługę weryfikowania zasadności i wykorzystywania zwolnień lekarskich Pańśtwa pracowników. Skorzystanie z naszych usług pozwala na obiektywne zweryfikowanie zwolnienia lekarskiego pracownika, przekazanie Pracodawcy rzetelnej informacji na temat wykorzystania zwolnienia, a co za tym idzie – dajemy Pracodawcy możliwość podejmowania ważnych, kadrowych decyzji w  oparciu o obiektywne i rzetelne informacje, uzyskane w ramach obowiązującego prawa – nasze działania pozawalają na realne zmniejszenie niezasadnych absencji pracowniczych.

Zapewniamy, że nasze działania zawsze są legalne i zgodne z obowiązującym prawem. Czynności wykonujemy z poszanowaniem godności pracownika i wg procedur obowiązujących w firmie. A w razie potrzeby – pomagamy takie procedury opracować.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na spotkanie!