BHP w firmie

Home / BHP w firmie

BHP w firmie

Proponujemy pełny lub fragmentaryczny nadzór nad sprawami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy w Twojej firmie. Nasze usługi proponujemy w formie obsługi zewnętrznej (outsourcing BHP) lub w pracowniczej formie zatrudnienia. W zależności od wielkości firmy i preferencji Klienta. Odpowiedni poziom BHP w firmie jest kluczowy dla bezpieczeństwa. Warto rozważyć, aby zapewnić go poprzez powierzeniem nam pełnienia zadań służby BHP – zadań doradczo – kontrolnych. Dzięki temu zarządzenie przedsiębiorstwem będzie skuteczniejsze i bardziej profesjonalne.

  • SŁUŻBA BHP

    Oferujemy pełne przejęcie działu BHP – utworzenie zakładowej Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Jest to zgodne z wymogami 23711  Kodeksu Pracy oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. Forma współpracy zależy od wielkości przedsiębiorstwa i oczekiwań Klienta.

    W ramach pełnienia obowiązków służby BHP zapewniamy pełną, wymaganą prawem obsługę. W tym szkolenia wstępne, przeprowadzania kontroli na stanowiskach pracy, nadzór nad dokumentacją i jej bieżące aktualizowanie. Usługi obejmują również udział w zespole powypadkowym przy wypadkach przy pracy, sporządzanie dokumentacji powypadkowej: protokołu lub karty wypadku. Sporządzamy sprawozdania do GUS, współpracujemy z laboratoriami wykonującymi pomiary środowiska pracy itp.Sprawdź nasz pozostałe usługi w dziedzinie BHP.

  • Zewnętrzne wsparcie zakładowej służby BHP

    Propozycja dla zakładów pracy, w których działa już służba BHP, ale ma zbyt wiele obowiązków i potrzebuje dodatkowej pomocy. Albo jeśli w zakładzie pracy przewidywany jest wzrost zagrożenia – np. z powodu planowanej rozbudowy lub remontu – w takich przypadkach proponujemy wsparcie w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem pracy. Jest to usługa, którą można wykorzystać jednorazowo, cyklicznie albo wdrożyć wsparcie BHP na stałe.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na spotkanie!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje