Ochrona środowiska

Home / Usługi / Ochrona środowiska

Ochrona środowiska w firmie

Wszyscy mamy świadomość tego, że w obecnych czasach środowisko naturalne wymaga dodatkowej ochrony. Każda firma może ją zapewnić zarówno poprzez zmiany proceduralne, jak i technologiczne. Przepisy prawa ściśle określają, jakiego rodzaju obowiązki w tym zakresie ciążą na przedsiębiorstwach, ale z racji tego, że są one ciągle aktualizowane, kadrze kierowniczej trudno jest za nimi nadążyć. Potwierdzają to rozmowy z klientami, którzy zwracają uwagę na potrzebę nieustannego śledzenia zmian prawnych w obszarze ochrony środowiska. To skłoniło nas do stworzenia szerokiego wachlarza usług dotyczącego doradztwa w zakresie ochrony środowiska.

Jak możemy Państwu pomóc?

Kluczowym elementem są tu audyty, których celem jest wskazanie, co wymaga natychmiastowej zmiany, a nad czym można jeszcze popracować etapami.

Ochrona środowiska w firmie przestanie być skomplikowanym zagadnieniem, jeśli tak jak usługi przeciwpożarowe, BHP, czy HACCP powierzysz ją naszym specjalistom. Oferta Centrum EM-Partner obejmuje między innymi:

  • wykonywanie dokumentacji do pozwoleń;
  • tworzenie obowiązkowej sprawozdawczości;
  • przeprowadzanie audytów z zakresu ochrony środowiska.

Jakie obowiązki ma przedsiębiorca w zakresie ochrony środowiska?

Każdy przedsiębiorca ma obowiązki względem ochrony środowiska.

Jeśli prowadzisz firmę, z pewnością zdajesz sobie sprawę z konieczności dbania o środowisko naturalne. W dzisiejszych czasach coraz większą rolę odgrywa ochrona środowiska w biznesie, dlatego warto zastanowić się nad usługami w zakresie ochrony środowiska, które oferujemy.

Wyjaśnimy dokładnie, jakie obowiązki ciążą na pracodawcach w zakresie ochrony środowiska. Powiemy, jak zorganizować pracę w przedsiębiorstwie, aby odpowiadała normom środowiskowym. Wskażemy, jak ograniczyć straty dla środowiska. Poinformujemy o kosztach po stronie przedsiębiorcy związanych z usuwaniem skutków zanieczyszczenia środowiska.  Przygotujemy wykazy dotyczących korzystania z ochrony środowiska, a także o konieczności przeprowadzania okresowych pomiarów emisji odpadów i poborów wody. Dzięki nam dowiedzą się Państwo, które dokładnie dokumenty z dziedziny ochrony środowiska musi przygotować osoba prowadząca działalność gospodarczą.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej ochronie środowiska, dostarczając klientom najwyższej jakości usługi z zakresu m.in.: gospodarki odpadami, ochrony powietrza, ochrony wód oraz monitoringu środowiska. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie, począwszy od analizy potrzeb, poprzez projektowanie, aż po wdrożenie i szkolenia pracowników.

Nasze usługi

Nasze usługi są nie tylko skuteczne, ale również elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nasze projekty są w pełni zgodne z wymaganiami prawnymi oraz standardami ochrony środowiska.

Ponadto, oferujemy usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska. Skorzystanie z nich pozwalają naszym klientom na zmniejszenie negatywnego wpływu działalności na środowisko oraz zwiększenie efektywności wytwarzania produktów i usług. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu ochrony środowiska, co pozwala nam na kompleksową i profesjonalną obsługę każdego projektu.

Nie czekaj zatem dłużej i skontaktuj się z nami już dziś. Dowiedz się więcej o naszych usługach w zakresie ochrony środowiska dla Twojej firmy. Dbajmy razem o środowisko naturalne i przyszłość naszej planety!

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na spotkanie!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje