Dostosowanie maszyn do wymogów minimalnych

Home / Usługi / Dostosowanie maszyn do wymogów minimalnych

Maszyny w firmie

Maszyny użytkowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przed dniem 1 stycznia 2003 r. powinny spełniać wymagania określone w przepisach rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 30 października 2002 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie użytkowania maszyn przez pracowników podczas pracy (Dz. U. z 2002 r., nr 191, poz.1596 z późn. zm.).

Maszyny takie powinny zostać poddane kontroli, zgodnie z przepisami rozporządzenia, a wyniki tych kontroli powinny zostać zarejestrowane i pozostawione do dyspozycji zainteresowanych organów przez okres 5 lat od dnia zakończenia kontroli.

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalą usługę audytu maszyn oceniającego poziom dostosowania maszyny do wymogów bezpieczeństwa. Audyt kończy się raportem, w którym zawarte zostanie podsumowanie potwierdzające dostosowanie danej maszyny do wymogów minimalnych w zakresie BHP albo wskazane będą czynności wymagane do wdrożenia, aby dana maszynę można uznać za spełniająca wymagania.

Na dostosowanie maszyn do wymogów minimalnych można uzyskać dotację na poprawę stanu BHP – sprawdź szczegóły na naszej stronie.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na spotkanie!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje