Pomiary natężenie światła na stanowiskach pracy

Home / Usługi / Pomiary natężenie światła na stanowiskach pracy

Pomiary natężenia oświetlenia

Każdy pracownik powinien mieć zapewnione odpowiednie warunki do wykonywania swoich obowiązków służbowych – nie dotyczy to wyłącznie elementów wyposażenia, ale również między innymi żarówek o odpowiedniej mocy i barwie. Te kwestie są szczegółowo opisane w przepisach BHP, dlatego każda firma powinna o to zadbać, aby uniknąć kar finansowych czy prawnych. Aby zweryfikować czy posiadane rozwiązania spełniają wymagania BHP niezbędne są pomiary natężenia oświetlenia oraz jego równomierności, które wykonuje nasza firma wobec każdego stanowiska pracy.

Nieprawidłowy rodzaj, barwa oraz natężenie oświetlania wpływają negatywnie na każdego pracownika, wywołując w nich szybsze zmęczenie, a także przyczyniając się do rozwoju różnego rodzaju wad wzroku. Dlatego nasza firma podchodzi do każdego zlecenia z najwyższą dokładnością oraz profesjonalizmem. Zapewniamy najwyższej klasy fachowców, autoryzowany sprzęt oraz akredytowane normy badań. Potwierdzeniem naszych pomiarów jest kompletna dokumentacja techniczna, dzięki której przedsiębiorstwo będzie mogło podjąć działania naprawcze.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na spotkanie!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje