Koordynator BHP

Home / Koordynator BHP

Koordynator BHP

Zgodnie z Kodeksem Pracy – tam gdzie pracę wykonują pracownicy z różnych firm należy powołać koordynatora BHP – wg art. 208 Kodeksu Pracy.

Zgodnie z Kodeksem Pracy – tam gdzie pracę wykonują pracownicy z różnych firm należy powołać koordynatora BHP – wg art. 208 Kodeksu Pracy. I właśnie to jesteśmy w stanie zapewnić Państwa przedsiębiorstwu – niezależnie czy mieści się w Polsce, czy w innym Państwie. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, jak i regularnie poszerzanej wiedzy wiemy, jakiego rodzaju przepisy obowiązują również za granicą, a jakie dotyczą wyłącznie naszego rodzimego kraju. Jednocześnie gwarantujemy pełen profesjonalizm, sprawność działania oraz dyskrecję.Koordynator BHP to odpowiedzialna funkcja

Nasz koordynator BHP odpowiednio doradzi, jak zorganizować środowisko pracy, aby zwiększyć efektywność działania wszystkich pracowników. Zadba przy tym o ich bezpieczeństwo, ergonomię i  komfort. Może to obejmować wdrożenie nowych procedur, modyfikację istniejących, a także zlikwidowanie tych zbędnych – każda propozycja musi zostać najpierw zaakceptowana przez odpowiednią kadrę kierowniczą. W rezultacie zmniejsza się szansa na wystąpienie zagrożeń wynikających z charakteru wykonywanych obowiązków służbowych na terenie obiektu.

Koordynator BHP to osoba, która ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy w miejscu zatrudnienia. Jego zadaniem jest koordynowanie działań związanych z zapobieganiem wypadkom oraz chorobom zawodowym. Dlatego warto zatrudnić wykwalifikowanego koordynatora BHP, aby zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy oraz przestrzegać przepisów prawa pracy. Szczegóły możesz przeczytać tutaj.

A jeśli potrzebujesz służby BHP w swoim zakładzie – więcej na ten temat możesz dowiedzieć się klikając w ten odnośnik

Nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju i poza granicami.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na spotkanie!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje