Kadry i płace

Home / Kadry i płace

Outsourcing kadrowo-płacowy: kadry, płace, obsługa wynagrodzeń, kadry płace Bielsko - Biała

Nasza oferta skierowana jest do firm, które pragną stworzyć dział kadrowo-płacowy poza siedzibą swojej firmy, czyli skorzystać z szerokiego wachlarza możliwości, jakie daje Outsourcing kadrowo-płacowy.

Czy szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się obsługą kadrowo płacową w Bielsku-Białej albo w okolicy ? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu obliczania wynagrodzeń, rozliczania podatków, prowadzenia dokumentacji pracowniczej i obsługi ZUS dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki nam nie musisz martwić się o skomplikowane przepisy prawne, terminy płatności czy błędy w dokumentach. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Korzystając z naszych usług kadrowo płacowych, zyskujesz:

 • Oszczędność czasu i pieniędzy – nie musisz martwić się etatem  kolejnego pracownika, ani kupować drogiego oprogramowania. My zapewniamy Ci wszystkie niezbędne narzędzia i materiały do prawidłowego prowadzenia spraw kadrowych i płacowych.
 • Profesjonalizm i doświadczenie – nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem w branży. Śledzimy na bieżąco zmiany w przepisach i dostosowujemy się do nich. Gwarantujemy poprawność i aktualność wszystkich danych i dokumentów.
 • Indywidualne podejście do klienta – każdy klient jest dla nas ważny i traktowany priorytetowo. Dopasowujemy nasze usługi do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy Ci stały kontakt i wsparcie w razie jakichkolwiek pytań lub problemów.
 • Bezpieczeństwo danych – dbamy o poufność Twoich danych osobowych i firmowych. Przechowujemy je na bezpiecznych serwerach chronionych hasłem i szyfrowaniem. Nie udostępniamy ich nikomu bez Twojej zgody.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług kadrowo płacowych lub dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, skontaktuj się z nami już dziś! Możesz zadzwonić na numer 33 496 35 55, napisać e-mail na adres biuro@em-partner.pl. Kliknij w link i skontaktuj się. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy Ci szczegółową wycenę.

Nie zwlekaj! Zaufaj nam i oddaj swoje sprawy kadrowe i płacowe w ręce profesjonalistów!

W Ramach usług z zakresu kadr i płac sporządzamy comiesięczne deklaracje i raporty imienne dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, ustalamy kapitał początkowy,  obsługujemy kompleksowe deklaracje składane za pracowników do  PFRON’, sporządzamy Pit’y dla pracowników i dla Urzędów Skarbowych, sporządzamy raporty i sprawozdania dla GUS (np. Z10, karty statystyczne wypadku Z KW), udzielamy doradztwa z zakresu prawa pracy i informujemy o zmianach w kodeksie pracy, reprezentujemy klienta w razie kontroli PIP, a także przed innymi organami kontroli.

kadry płace Bielsko-Biała

Jak działamy?

Outsourcing kadr i płac to zorganizowanie działu kadrowo-płacowego poza siedzibą własnej firmy. Wszelkie prace związane z obsługą kadrowo-płacową zlecane są na zewnątrz. Firma Centrum EM-PARTNER oferuje nowoczesne narzędzia do świadczenia usług oraz wykwalifikowany i doświadczony personel. Bieżąca wymiana informacji i dokumentów może odbywać się osobiście – dojeżdżamy do Klienta, albo zdalnie – z użyciem nowoczesnych kanałów bezpiecznej komunikacji. Przez cały czas pozostajemy do dyspozycji zleceniodawcy: w ramach obsługi przygotowujemy niezbędne dokumenty, deklaracje, raporty, rozliczenia, zapewniamy doradztwo, śledzimy nowelizacje ustaw i powiadamiamy klienta o każdej kluczowej dla niego i dla jego działalności zmianie.

Działamy sprawnie, rzetelnie, w pełni profesjonalnie. Zakres usługi outsourcingu płac i kadr zawsze dobieramy do indywidualnych wymagań klienta i specyfiki jego przedsiębiorstwa. Reprezentujemy jego interesy od strony formalnej, także w czasie kontroli przeprowadzanych przez instytucje państwowe. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za sporządzone dokumenty.

Oferujemy pełną obsługę kadrowo-płacową małych, średnich i dużych firm. Usługę uruchomiliśmy z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie chcą tworzyć u siebie działu kadr i płac ze względu na ograniczone fundusze czy niedostateczną ilość miejsca w firmie na rozbudowę tego działu. Dopełnianie formalności w tym zakresie wymaga czasu, aktualnej wiedzy, doskonałej znajomości bieżących regulacji prawnych,. Warto rozważyć zorganizowanie zewnętrznego działu personalnego we współpracy z naszą firmą. Pozwoli to skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, a sprawy administracyjne pozostawić naszym specjalistom. Sprawdź korzyści

Jeśli zastanawiasz się czy outsorcing kadrowo – płacowy jest dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy – dowiedz się wiecej. 

kadry płace Bielsko

Dotacje na poprawę stanu BHP w firmie

Kadry

 • prowadzenie teczek osobowych pracowników
 • wystawianie skierowań na badania lekarskie
 • prowadzenie szkoleń BHP – wstępnych o okresowych
 • skierowania na szkolenia BHP; kontrola dokumentacji szkoleń
 • pilnowanie dat kolejnych umów, szkoleń, skierowań na badania, uprawnień i innych
 • sporządzanie umowy o pracę, aneksów, wypowiedzeń
 • sporządzanie umów cywilno – prawnych
 • prowadzenie ewidencji urlopowej
 • prowadzenie kompleksowo obsługi w zakresie rozliczeń z ZUS i US
 • przygotowywanie raportów, analiz
 • sporządzanie dokumentów do rent, emerytur i świadczeń rehabilitacyjnych
 • sporządzanie dokumentacji do PFRON
 • sprawdzenie stanu dokumentacji przez kontrolą PIP, audyty
 • inne usługi periodyczne np. roczne RMUA, IWA

Płace

 • sporządzanie listy płac wraz z prawidłowym naliczaniem składników dodatkowych typu nadgodziny, premie, dodatki itp.
 • przygotowywanie przelewów z wynagrodzeniami
 • wyliczanie kwot do umów zleceń, o dzieło, sporządzanie rachunków
 • pełna obsługa cudzoziemców, rozliczanie umów o pracę i umów cywilno-prawnych
 • rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym
 • potrącenia komornicze i inne potrącenia
 • wyliczanie podstawy do wypłaty zasiłków chorobowych

Doradztwo

 • doradztwo w zakresie prawa pracy i przepisów BHP
 • doradztwo w zakresie trwania zatrudnienia pracownika
 • pomoc przy zatrudnianiu, przenoszeniu oraz zwalnianiu pracownika
 • pomoc przy sporządzaniu dokumentów (umów, aneksów, wypowiedzeń, korespondencji urzędowej itp.)
 • sporządzamy lub pomagamy sporządzić wzory dokumentów
 • pełen consulting z zakresu kadr, płac, bhp

Współpraca

Proponujemy pełną lub fragmentaryczną obsługę firmy na zasadach outsourcingu (obsługi zewnętrznej). Usługę oferujemy jako współpracę ciągłą – na zasadzie podpisanej umowy lub jako usługę jednorazową, po otrzymaniu zlecenia  od Klienta.

Kadry płace Bielsko – Biała

Naszym Klientom zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, lojalną współpracę oraz pełną poufność przekazywanych nam danych. Kadry płace Bielsko – Biała.

Korzyści wynikające z powierzenia nam obsługi kadr i płac

 • Niższe koszty prowadzenia działalności

  Współpraca z nami pozwala obniżyć wydatki związane z obsługą kadrowo-płacową. Nie muszą Państwo zatrudniać księgowej, tworzyć dla niej stanowiska pracy ani opłacać szkoleń dokształcających/podwyższających kwalifikacje. Wystarczy raz w miesiącu, lub w razie potrzeby, umówić się z naszym specjalistą na spotkanie albo omówić sprawę drogą mailową.

 • Oszczędność czasu

  Sporządzanie dokumentów i ich kontrola, prowadzenie akt pracowniczych, obliczanie wynagrodzeń czy wysokości składek, ewidencja urlopów itp. to zajęcia wymagające czasu, wiedzy i doświadczenia. Nie warto więc zajmować się tym samodzielnie, tylko zlecić wyżej wspomniane działania firmie świadczącej usługi kadrowo-płacowe. Dopilnujemy, by wszystkie dokumenty zostały przygotowane poprawnie, bezbłędnie i na czas. Wszystkim się zajmiemy, gdy tymczasem Państwo będziecie mogli skupić się na prowadzeniu biznesu, opracowywaniu strategii rozwoju przedsiębiorstwa, wdrażaniu modyfikacja ulepszających jego prosperowanie.

 • Wygoda

  Pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, by móc szybko reagować, na bieżąco informować go o zmianach lub udzielać porad. Spotkania zawsze umawiamy w dogodnych dla zleceniodawcy terminach, u niego w biurze albo u nas na miejscu – w zależności od tego, który wariant jest dla niego wygodniejszy. Maksymalnie dopasowujemy się do jego oczekiwań i, jeśli istnieje taka możliwość, dopełniamy formalności w jego imieniu np. przesyłamy do ZUS-u lub US stosowne dokumenty.

 • Stały dostęp do aktualnej wiedzy

  Monitorujemy zmiany w prawie i stale się dokształcamy. Nasi klienci mogą więc być pewni, że posiadamy aktualną wiedzę, z której mogą w każdej chwili skorzystać. Jesteśmy dyspozycyjni, toteż nie muszą się Państwo obawiać, że z powodu urlopu bądź zwolnienia lekarskiego nie będą mogli skorzystać z konsultacji. U nas takie sytuacje się nie zdarzają, a niejednokrotnie mają miejsce, gdy zatrudnia się własnego pracownika.

 • Elastyczne formy współpracy

  Zakres współpracy dopasowujemy do potrzeb klienta i rodzaju branży, w której działa. Oferujemy usługi spersonalizowane. Świadczymy je na zasadzie obsługi ciągłej oraz jednorazowej.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na spotkanie!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje