Usługi PPOŻ

Home / Usługi / Usługi PPOŻ

Usługi przeciwpożarowe

Bezpieczeństwo i ochrona przeciwpożarowa to jedne z najważniejszych kwestii, którymi powinny zainteresować się wszystkie firmy i instytucje. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Nasi specjaliści  zajmują się doradztwem, konsultacjami oraz sporządzaniem dokumentów w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej ochronie przeciwpożarowej. Oferujemy klientom wsparcie na każdym etapie. Nasze usługi obejmują przede wszystkim doradztwo w zakresie ochrony przeciwpożarowej, w tym projektowanie i opracowywanie dokumentów dotyczących bezpieczeństwa pożarowego.

Zajmujemy się także konsultacjami związanych z przepisami i normami bezpieczeństwa pożarowego. Pozwala to, aby nasi klienci mogli zawsze spełniać obowiązujące wymagania prawa. W ramach naszych usług oferujemy także pełną obsługę w zakresie ochrony przeciwpożarowej. A także usługi oznakowania firm znakami przeciwpożarowymi, co jest niezbędne w każdej instytucji i firmie.

Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Działając z nami, otrzymasz fachowe wsparcie na każdym etapie, począwszy od analizy potrzeb, poprzez projektowanie, aż po wdrożenie i szkolenia pracowników. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nasze projekty są zawsze zgodne z wymaganiami prawnymi oraz standardami bezpieczeństwa.

Dzięki naszym usługom możesz mieć pewność, że Twoja firma jest odpowiednio zabezpieczona przed zagrożeniami pożarowymi, a Twoi pracownicy są bezpieczni. Zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach w zakresie ochrony przeciwpożarowej dla Twojej firmy.

Zakres realizowanych usług

  • wykonanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego dla zakładu lub budynku
  • wykonanie przeglądu (audytu ppoż) ze wskazaniem rozmieszczenia sprzętu PPOZ
  • remont i przeglądy sprzętu PPOŻ – wykonywane przez upoważnionego konserwatora
  • usługi inspektora, specjalisty ds. PPOŻ lub rzeczoznawcy - doradztwo
  • badania bezpieczeństwa instalacji elektrycznych w zakładzie pracy

Szkolenia ppoż dla firm i instytucji

Przeprowadzamy także wstępne i okresowe szkolenia przeciwpożarowe. W ich trakcie których pracownicy i kadra zarządzająca mają możliwość zapoznania się z zagadnieniami ppoż. W tym z  zakładową instrukcją PPOŻ oraz kwestiami związanymi z bezpieczeństwem pożarowym. Na mocy przepisów prawa organizacja szkoleń z tego zakresu, należy do obowiązków pracodawców i właścicieli budynków. Podstawowym celem szkoleń przeciwpożarowych jest zapobieganie pożarom. To dlatego nasi specjaliści uczą kursantów bezpiecznych zachowań. A także między innymi tego, jak bezpiecznie korzystać z instalacji gazowych i elektrycznych, żeby nie zaprószyć ognia. Bardzo istotnym czynnikiem jest też zminimalizowanie skutków pożaru oraz ochrona osób narażonych na niebezpieczeństwo. Dlatego  na szkoleniach przekazujemy m.in. informacje o skutecznych sposobach ewakuacji i opanowania ognia, przebiegu systemu dróg ewakuacyjnych, konieczności zapewnienia ich drożności. Przedstawiamy skuteczne zasady alarmowania. Nasze szkolenia bardzo często zawierają blok praktyczny: ćwiczenia z użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego.

Zachęcamy również do korzystania z naszej oferty dotyczącej szkoleń BHP, aby bezpieczeństwo Twoich pracowników było kompleksowo chronione.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na spotkanie!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje