Dotacje na poprawę stanu BHP w firmie

Home / Usługi / Dotacje na poprawę stanu BHP w firmie

Dotacja z ZUS na poprawę stanu BHP

Dofinansowanie z ZUS.

Uzyskaj dotację do 300 000 zł lub nawet 80 % dofinansowanie. Każda firma ma możliwość ubiegania się o bezzwrotną dotację.

Można ubiegać się o wsparcie w ramach projektów doradczych, inwestycyjnych oraz doradczo – inwestycyjnych. Wysokość dofinansowania wynosi do 80%. a kwotowo od 10 tys. złotych do 300 tys. zł.

Nasi eksperci i specjaliści pomogą Państwu wypełnić wniosek i uzasadnić inwestycję. Doradzimy i pomożemy.

Wstępne konsultacje – bezpłatnie. Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Państwu rozpoznać Państwa potrzeby i możliwości w zakresie wniosku, doradzimy w zakresie uzasadnienia inwestycji, opracujemy wniosek lub pomożemy go napisać.

Dotacja na poprawę BHP  Szczegóły dotyczące projektu: www.zus.pl/prewencja

Czy warto starać się o dotację?

Jeśli prowadzisz swoją firmę, to wiesz, jak kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy Twoim pracownikom. Dlatego warto zwrócić uwagę na dostępne dofinansowania ZUS, które pozwolą Ci poprawić stan BHP w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki temu zwiększysz poziom bezpieczeństwa w swojej firmie.  Przełoży się to na zadowolenie pracowników oraz zmniejszy się ryzyko wypadków i chorób zawodowych.

W roku 2023 ZUS oferuje przedsiębiorcom szeroki zakres wsparcia finansowego dla działań związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Dofinansowanie na zakup specjalistycznego sprzętu, badań i pomiarów oraz usług doradczych.  To tylko niektóre z możliwości, jakie stoją przed Tobą.

Dzięki dofinansowaniu ZUS na poprawę stanu BHP w Twojej firmie zyskasz nie tylko korzyści finansowe, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Przemyśl to uważnie i zacznij działać już teraz! Skorzystaj z dostępnych dofinansowań ZUS na poprawę stanu BHP w swojej firmie. Zapewnij sobie oraz swoim pracownikom najlepsze warunki pracy.

Nie czekaj zatem zbyt długo. Zdecyduj sie szybko. Przystąp do działań już teraz, aby zabezpieczyć swoją firmę i pracowników przed ryzykiem wypadków i chorób zawodowych. Dofinansowanie ZUS na poprawę stanu BHP jest doskonałym sposobem na podniesienie jakości pracy w Twoim przedsiębiorstwie. Czas składania wniosków jest ograniczony.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na spotkanie!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje