Szkolenia BHP

Home / Szkolenia BHP

Szkolenia BHP

Kodeks pracy nakłada na pracodawców obowiązek organizowania dla pracowników szkoleń BHP, a także brania w nich udziału. Mając to na uwadze, firma Centrum EM-PARTNER jako instytucja szkoleniowa wpisana do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, organizuje wszystkie wymagane szkolenia w dziedzinie BHP.

Oferujemy możliwość przeprowadzenia wstępnych i okresowych szkoleń BHP dla pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych i robotniczych, zatrudnionych przez firmy z Bielska-Białej, województwa śląskiego i terenu całego kraju.

Nasze usługi szkoleniowe świadczone są także dla personelu kierowniczego (dyrektorzy, kierownicy, majstrowie, brygadziści) oraz dla pracodawców (właściciele firm, prezesi, dyrektorzy). Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów ds. BHP, dysponujących szeroką wiedzą teoretyczną, ale jednocześnie mających doświadczenie w praktycznych działaniach z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi szkoleniowcy posiadają predyspozycje ku temu, aby teorię przekazywać w przystępny i zrozumiały dla każdego uczestnika kursu sposób.

Oferujemy szkolenie prowadzone metodą tradycyjną, stacjonarnie – w formie kursu, instruktażu albo seminarium. Istnieje także możliwość szkolenia zdalnego albo e-learningu.

Kursy specjalistyczne BHP – co oferujemy?

Oprócz ogólnych szkoleń BHP stworzyliśmy bogatą ofertę kursów specjalistycznych dotyczących:

  • instruktaży wysokościowych;
  • pracy z azbestem;
  • pracy w polu elektromagnetycznym – przeznaczonych dla lekarzy i personelu medycznego.

Dzięki naszej platformie e-learningowej pracownicy część szkoleń mogą odbywać zdalnie – w formie samokształcenia kierowanego.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty również w zakresie usług przeciwpożarowych.

Firma Centrum EM-PARTNER jest Instytucją Szkoleniową, wpisaną do Rejestru WUP w Katowicach.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z naszą firmą i umów się na spotkanie!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje