Nasze usługi

Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy i ochrony środowiska to kluczowe elementy funkcjonowania każdej firmy. Dlatego też z przyjemnością prezentujemy naszą firmę, która oferuje usługi z zakresu BHP, ochrony środowiska, obsługi kadrowo-płacowej oraz ochrony przeciwpożarowej. kadry i płace bhp

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, działamy na terenie Bielska-Białej i okolic, takich jak Cieszyn, Wisła, Ustroń, Szczyrk.. Nasze usługi świadczymy także na Śląsku np na  terenie miasta Tychy Katowice, Gliwice, Dąbrowa Górnicza. Zapraszamy także klientów z Rybnika, Jastrzębia Zdroju i okolic. Działamy także w Małopolsce – Wadowice, Andrychowów, Kalwaria, Kraków. Jesteśmy na rynku od 2007 roku, dla naszych Klientów.

Nasza firma składa się z działów świadczących usługi w dziedzinie BHP, ochrony środowiska, obsługi kadrowo-płacowej oraz ochrony przeciwpożarowej. Wszyscy nasi pracownicy mają doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, pozwalającą nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług, w tym:

Przeprowadzanie szkoleń BHP dla pracowników
Opracowanie dokumentacji BHP oraz ochrony środowiska
Doradztwo z zakresu BHP i ochrony środowiska
Obsługę kadrowo-płacową
Ochronę przeciwpożarową
Zapewniamy również, że wspieramy naszych klientów, co oznacza, że ​​zawsze mogą państwo liczyć na naszą pomoc i wsparcie.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług solidnej i profesjonalnej firmy z branży BHP, ochrony środowiska, obsługi kadrowo-płacowej oraz ochrony przeciwpożarowej, zapraszamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie oraz skuteczność przynoszą efekty w każdej sytuacji. kadry i płace bhp.

Skorzystaj z usług firmy Centrum EM-PARTNER i przekonaj się, że zawsze możesz skorzystać z fachowej obsługi, indywidualnego podejścia do Twoich potrzeb i atrakcyjnych cen. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij oszczędzać czas i pieniądze!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje