Wynajem ćwiczebnych gaśnic do szkoleń BHP i PPOŻ

Wynajem gaśnic treningowych do ćwiczeń ppoż i bhp.

Oferujemy usługę wynajmu gaśnic ćwiczebnych, które możesz wykorzystać podczas szkolenia ppoż swoich pracowników.

Treningowa gaśnica ppoż to urządzenie, które niewielkim kosztem może znacznie urozmaicić Twoje szkolenie przeciwpożarowe. Zamiast tylko standardowego wykładu, dzięki naszej usłudze wynajmu gaśnic, możesz urozmaicić szkolenie wprowadzając do niego praktyczną część. Ćwiczenie obejmuje użycie gaśnicy.

Dzięki praktycznej części szkolenia Twoi pracownicy będą mogli przećwiczyć takie elementy jak:

– zerwanie zawleczki,

– operowanie prądownicą, wężem,

– używanie dźwigni,

– trzymanie gaśnicy,

– używanie gaśnicy, poprzez uwolnienie środka gaśniczego.

Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość nauczenia się i sprawdzenia w praktyce działania gaśnicy.

Preferowane miejsce szkolenia z użyciem gaśnic ćwiczebnych – trawnik, parking, miejsce przed budynkiem albo taras itp. . Wszędzie tam, gdzie woda nie szkodzi otoczeniu. Użyty środek gaśniczy do treningowej gaśnicy to woda – bezpieczny dla uczestników, dla instalacji i dla środowiska.

Do kogo skierowana jest oferta?

Naszą ofertę wynajmu gaśnic szkoleniowych kierujemy do zakładowych służb BHP, specjalistów i inspektorów ochrony przeciwpożarowej, prowadzących szkolenia oraz do właścicieli firm, kierowników, zarządców obiektów i innych osób zainteresowanych szerzeniem praktycznej wiedzy o bezpieczeństwie.

Jeśli samodzielnie prowadzisz szkolenia i chcesz je urozmaicić – to nasza oferta wynajmu gaśnic treningowych jest dla Ciebie.

Jeśli szukasz specjalistów, którzy poprowadzą dla Ciebie szkolenia z zakresu PPOŻ lub BHP – skontaktuj się z nami – stworzymy ofertę szkoleń dostosowaną do oczekiwań i możliwości.

W ramach współpracy – wynajmu gaśnic szkoleniowych – otrzymujesz tyle gaśnic, ile potrzebujesz. Każda gaśnica napełniona jest ekologicznym wodnym roztworem (gaśnica typu A) ponadto:

– w każdej gaśnicy jest plomba i zawleczka – do zerwania

– gaśnica 4 lub 6 kg

– ciśnienie min 8 barów wewnątrz

– możliwy transport (dowóz i odbiór w Bielsku- Białej lub okolicy) – szczegóły do uzgodnienia.

Jedna gaśnica może być obsłużona prze 1, 2 lub nawet 3 osoby – w zależności od tematyki i zakresu Twojego szkolenia. Jeśli potrzebujesz konsultacji w zakresie doboru ilości gaśnic – zadzwoń – doradzimy, dobierzemy sprzęt pod Twoje potrzeby.

Użycie ćwiczebnych gaśnic jest bezpieczne dla środowiska i nie niesie ze sobą żadnych negatywnych skutków w postaci pyłów, pozostałości proszków, nie trzeba po ćwiczeniach nic myć, wycierać, ani sprzątać.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Usługi PPOŻ
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje