Z cyklu „O nas” – szkolenia BHP

Z cyklu – „O nas” – część 1
Firma Centrum EM-PARTNER to sprawdzona firma świadcząca usługi dla firm w szerokim zakresie.
W cyklu „o nas” postaram się przybliżyć Państwu profil naszej firmy: czym się zajmujemy i jak możemy pomóc.

Dziś nieco o naszych usługach w dziedzinie BHP – szkolenia.

Safety Concept Course with Woman Looking at Computer

Kogo szkolimy? :

Przeprowadzamy szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (szkolenia BHP) skierowane do wszystkich grup pracowników, kierowników i dla pracodawców.
Szkolimy pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno – biurowych.
Do tej grupy zaliczamy na przykład referentów, księgowych, kadrowców, pracowników biurowych – formę szkolenia możemy uzgodnić: może to być szkolenie stacjonarne, może to być także samokształcenie kierowane – dysponujemy własną platformą mutlimedialną (możemy część szkolenia przeprowadzić on-line) oraz autorskimi programami nauczania.
Szkolenie okresowe powtarzamy w zależności od stanowiska co 5 lub co 6 lat, chociaż można częściej.

Szkolimy pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych – zaliczamy do nich na przykład: kierowców, magazynierów, piekarzy, sprzedawców, sprzątaczki, operatorów maszyn, stolarzy, pracowników budowlanych.
Właściwa forma szkolenia to instruktaż, powtarzany nie rzadziej niż co 3 lata lub co roku w odniesieniu do pracowników wykonujących prace szczególnie niebezpieczne – prace pożarowo niebezpieczne, prace na wysokości itp – wtedy nie rzadziej niż co 1 rok.

Wykonujemy także szkolenia BHP – specjalistyczne:
– Szkolimy pracowników narażonych na działanie pola elektromagnetycznego (np służba zdrowia) – zgodnie z nowymi wytycznymi – zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 czerwca 2016 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach związanych z narażeniem na pole elektromagnetyczne (Dz. U. poz. 950)
– Szkolenie w zakresie bezpiecznej pracy na wysokości – dla kierownikow i dla pracowników
– Szkolenie  dla osób wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy, ewakuacji pracowników i zwalczania pożarów – szkolenie obejmuje swoim zakresem  podstawowe zagadnienia pierwszej pomocy wraz z ćwiczeniami praktycznymi, omówienie zasad ewakuacji oraz podstaw ochrony przeciwpożarowej. Osoby które odbędą takie szkolenie mogą zostać wyznaczone przez pracodawcę do udzielania pierwszej pomocy, obsługi apteczki pierwszej pomocy i dokonywania jej przeglądów, obsługi sprzętu przeciwpożarowego, zasad ewakuacji pracowników z obszaru objętego zagrożeniem.

Gdzie szkolimy?
Szkolenia BHP i inne zlecone szkolenia prowadzimy zgodnie z życzeniem Klienta – dojeżdzamy do siedziby Klienta, albo w miejsce przez niego wyznaczone; możemy także zaprosić uczestników do naszej sali szkoleń w Bielsku-Białej lub do którejś z sal oferowanych przez naszych partnerów – hoteli, pensjonatów, centrów biznesowych na terenie Podbeskidzia, Śląska, Małopolski – oraz całego kraju.
Nasi specjaliści przeprowadzają zlecone szkolenia BHP w Bielsku-Białej i w pobliskich miejscowościach województwa śląskiego: Ustroń, Cieszyn, Wisła, Skoczów, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Mikołów, Katowice, Rybnik, Racibórz, Jastrzębie Zdrój – okolice – na całym Śląsku mamy swoich przedstawicieli, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i zaproponują najbardziej korzystna formę szkolenia – dostosowaną do oczekiwań Klienta.

W województwie małopolskim aktywnie działamy i przeprowadzamy szkolenia BHP w Kętach, Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Klecza Górna i Klecza Dolna, Zator, Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Rabka Zdrój, Sucha Beskidzka, Jordanów, Jabłonka, Mursasichle – i okolice.

Jak szkolimy?:

Szkolimy w formie: kurs, instruktaż, seminarium, samokształcenie kierowane – także e – learning. Program szkolenia BHP zawsze dostosowany jest do profilu Klienta, a samo szkolenia wykonujemy wg indywidualnych uzgodnień.

CDN – w cyklu o nas…

Zapraszamy do współpracy. Szkolenie „skroimy na miarę” dla Państwa firmy. Idealnie dobierzemy stosunek cena/jakość.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat obowiązkowych szkoleń BHP – odwiedź naszą stronę www.em-partner.pl lub skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania, zakaz powielania bez zgody autora. jeśli chcesz wykorzystać niniejszy tekst albo jego fragment – skontaktuj się z Centrum EM-PARTNER.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.
Akceptuje